Předtisková příprava


Jsme schopni na uvedený sortiment (bločky, poznámkové bloky, samopropisovací tiskopisy) zajistit sazbu a grafický návrh. Zaujme-li Vás naše nabídka tiskovin, zašlete poptávku na emailovou adresu info@blocky.cz - nejdéle do druhého dne Vám zašleme cenovou nabídku.


Nemáte-li vytvořený grafický návrh nevadí - nikam nemusíte, vše vyřídíte z Vaší kanceláře - grafický návrh Vám zpracujeme dle Vašich představSoftwarové a hardwarové vybavení

suite2
Disponujeme grafickým pracovištěm, které je vybavené hardwarem IBM PC, operačním systémem Windows XP s grafickými programy: Adobe Creative Suite 2 (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Adobe Acrobat) dále Corel Draw X4


Grafický návrh

suite2
Návrh zaslaný k tisku:
- grafický návrh, který nám po dohodě zašlete v elektronické podobě k ofsetovému tisku, před dalším zpracováním nejdříve zkontrolujeme z důvodů vyskytujících se chyb při přenosu dat mezi různými počítači a OS (chybějící písmo atd.)
Vstupní data pro zaslání k tisku:
pdf, cdr - do verze corel draw X4, Excel

Po dohodě zpracujeme grafický návrh dle Vašich představ z podkladů zaslaných v příloze e-mailem.
Podklady pro grafický návrh:
texty a rozvržení stránky stačí vytvořit po domluvě ve Wordu. Obrázky požadujeme v plném rozlišení - formát JPG, TIFF.

Zaslání korektury:

grafický návrh exportujeme do formátu PDF a následovně Vám zašleme e-mailem v příloze ke korektuře. Požadujeme zákazníkem zpětné odsouhlasení korektury, popřípadě provedeme dokončující úpravy.Předtisková příprava

suite2

- převod do barevného modelu CMYK
- nastavení přetisků v dokumentu
- nastavení přesahů pro ořez
- umístění značek pro knihařské a dokončovací zpracování
- vložení barevných polí, barevné a šedé škály denzity
- data jsou pro případné použití zálohovaná
- zhotovení PostScriptu z kompletního tiskového archu
- vygenerování kompozit. souboru PDF v plném tisk. rozlišení
- data jsou zaslaná k dalšímu zpracování tiskové desky na

CTPFiremní poznámkové bloky

suite2

Zaujme-li Vás některá šablona bloků, zdarma ji upravíme dle Vašich požadavků. (vložení loga, kontaktních údajů, podtisku loga a textury, atd.)

Firemní logo - v prezentačních tiskovinách je součástí jednotného vzhledu společnosti, popřípadě je předmětem registrace firemní značky. (přesná barevná definice modelu CMYK, velikost logotypu, umístění na stránce).

Zpravidla se jedná o vektorový formát - *.cdr, *.pdf, * .eps. Písmo (font) je standardně převedeno do křivek. Není-li dostupný tento formát, stačí zaslat v příloze e-mailem v rozlišení 300 dpi jako obrázek ve formátu jpg, tiff. Dle dohody ze zaslaných podkladů zpracujeme grafický návrh, který následovně zašleme na zpět ke schválení ve formátu *.pdf. Zakázku zdarma uložíme do naší databáze k opětovnénu použití.